Ar gali būti, kad prieš 30 metų, atliekų kiekis buvo perpus mažesnis, nei susidaro šiandien? Ar gali būti, kad pasaulyje kas savaitę išnyksta apie 20 gyvūnų ir augalų rūšių? Su visais šiais neįtikėtinais faktais galėjo susipažinti visi, kurie dalyvavo aplinkosauginės kampanijos „Aš galvoju“ koncerte.

Praėjusį šeštadienį Klaipėdoje įvyko pirmasis iš keturių kampanijos „Aš galvoju“ koncertų. Koncerto metu buvo rodomi specialiai šiai kampanijai parengti video siužetai, kurie sukėlė didelį susidomėjimą bei nuostabą žiūrovų akyse.

„Niekada nesusimasčiau, kad mano elgesys turi tokią didelę reikšmę gamtai ir, kad vyksta tokie negrįžtami pokyčiai. Labai džiaugiuosi, kad koncerte dalyvavo ir mano anūkė, kurios karta tikiuosi bus žymiai sąmoningesnė nei buvo manoji“, – teigė viena iš koncerto dalyvių.

Koncertas prasidėjo specialiai šiai kampanijai sukurtu himnu, kuriam žodžius parašė poetas Gintaras Patackas, o atliko visas būrys koncerte dalyvavusių atlikėjų bei grupių: Merūnas Vitulskis, vaikinų trio „Pikaso“, merginų pop grupės „Pop Ladies“, „69 danguje“, choras „Božolė“ ir legendinė grupė „Rondo“.

Abejingų nepaliko ir įspūdinga koncerto  scena, kuriai scenografiją sukūrė patyręs ir daugelio didžiųjų renginių scenografas Andrius Virbickas. „Specialiai šios kampanijos koncertams suprojektavome nestandartinę sceną su įvairiomis pakylomis, o scenos centre įkomponavome iš visų pusių LED ekranų ir galingų prožektorių apšviestą, subtiliai perregimą kampanijos logotipą, kuris sukuria didingumo ir tuo pačiu jaukumo atmosferą“, – trumpai savo idėjos sprendimą pristatė Andrius Virbickas.

Koncerto dalyviai savo dalyvavimu turėjo puikią galimybę prisidėti prie kampanijos „Aš galvoju“ įgyvendinimo, nes dalis gautų lėšų bus skirta geriausių aplinkosauginių idėjų finansavimui. Sekantys kampanijos koncertai įvyks jau lapkričio 14 d. Kėdainių arenoje, lapkričio 15 d. Šiaulių arenoje, o finalinis kampanijos koncertas, kurio metu ir bus apdovanoti geriausių idėjų autoriai, įvyks lapkričio 22 d. Kaune, Žalgirio arenoje.

Kampaniją „Aš galvoju“ globoja Prezidentas Valdas Adamkus. Kampaniją pristato LRT, organizuoja UAB „Ekstara“ ir VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“.

DSC_2674 DSC_2679 DSC_2690 DSC_2699 DSC_2706 DSC_2719