Kampanija “Aš galvoju”

Vartotojiškos visuomenės ir technologijų era pasiekė ribą, ties kuria reikia išmokti gyventi ir galvoti kitaip. Mes su džiaugsmu perkame naujausius automobilius, bet važiuojame vieni. Statome dangoraižius, bet užmirštame puoselėti sodus. Dažniau skraidome lėktuvais, bet rečiau žvelgiame į dangų. Tai laikas, kai daugiau darome, tačiau mažiau galvojame.

Visame pasaulyje didelių pastangų ir investicijų dėka siekiama ne tik informuoti, bet ir skatinti visuomenę būti atsakingais, puoselėti aplinkosauginio pilietiškumo principus. Nėra Žemėje jėgos ar įrengimo, kuris už mus viską išspręstų. Ir tai ne tik teisė, kartu tai ir pareiga. Daugiau sąmoningumo, mažiau abejingumo. Nenaikinkim, o saugokim. Negriaukim, o kurkim. Ne tik darykim, bet ir galvokim. Kiekvienas iš mūsų turime pradėti nuo savęs.

 

Dalyvauti galite šiais būdais:

I.  Pristatydami jau įgyvendintus projektus. Atsiųskite jau įgyvendintus savo aplinkosauginius projektus, kuriuos paviešinsime bei apdovanosime atminimo dovanomis finalinio aplinkosauginio koncerto metu.

ARBA
II. Pateikdami norimus įgyvendinti projektus. Dalinkitės dar tik užgimusiomis idėjomis ar perspektyviomis iniciatyvomis ir mes padėsime jas įgyvendinti, skirdami finansinę paramą. Prizinis fondas susideda iš kampanijos metu Lietuvos mietuose vyksiančių aplinkosauginių koncertų surinktų lėšų (dalis pajamų nuo nupirktų bilietų).

ARBA 
III.  Ateidamai į kampanijos aplinkosauginius koncertus, kurie vyks net 4 Lietuvos miestų arenose. Plačioje koncertinėje programoje išgirsite specialiai šiai kampanijai sukurtą himną „Aš galvoju“ bei begalę jau šlageriais tapusių dainų, kurias atliks grupė „Rondo“, Merūnas, choras „Božolė“, „69 danguje“, „Pop Ladies“, grupė „Pikaso“.

Iš koncertų metu surinktų lėšų bus skirtas finansavimas geriausių aplinkosauginių idėjų įgyvendinimui. Daugiau informacijos apie koncertus galite rasti (Bilietai.lt ir Tickemaraket.lt aktyvūs logotipai, vedantys į koncertų aprašymus).

Kampanijoje „Aš galvoju“ kviečiami dalyvauti visi piliečiai, ne tik aktyviai gyvenantys aplinkosauginio pilietiškumo principais, bet ir turintys puikių idėjų. Kad vertinimas būtų objektyvus, o dalyviai galėtų lygiaverčiai konkuruoti savo idėjomis, išskyrėme šias kategorijas:

 • Bendruomenės, bendrijos, iniciatyvinės grupės.
 • Įmonės, įstaigos, organizacijos.
 • Švietimo įstaigos.
 • Aktyvūs piliečiai.

Komisija iš kiekvienos kategorijos išrinks po vieną geriausią jau įgyvendintą ir norimą įgyvendinti idėją, kurios bus apdovanotos atminimo dovanomis arba bus skirta finansinė parama laimėjusių idėjų įgyvendinimui. Idėjas vertins specialiai sudaryta komisija: LRT, LR Aplinkos ministerijos, kampanijos organizatorių atstovai bei žinomi Lietuvos atlikėjai.

Kampanijos pradžia: 2014 m. rugsėjo 08 d.
Paraiškų formos priimamos iki 2014 m. spalio mėn. 31 d.
Jau įgyvendintų ir norimų įgyvendinti idėjų vertinimas iki 2014 m. lapkričio 7 d.
Aplinkosauginės kampanijos koncertinis turas (kurio metu bus renkamos lėšos geriausių aplinkosauginių idėjų įgyvendinimui):

 • 2014 m. lapkričio mėn. 08 d., Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje.bilietai 2
 • 2014 m. lapkričio mėn. 14 d., Kėdainiuose, „Kėdainių arenoje“.TicketMarket_logo_(baltam_fone)
 • 2014 m. lapkričio mėn. 15 d., Šiauliuose, „Šiaulių arenoje“.TicketMarket_logo_(baltam_fone)
 • 2014 m. lapkričio mėn. 22 d., Kaune „Žalgirio“ arenoje įvyks finalinis koncertas. Geriausių idėjų autoriai bus apdovanoti. Renginį filmuos ir transliuos LRT.bilietai 2

Kampanija „Aš galvoju“ siekiama atkreipti dėmesį į opiausią problemą – žmonių asmeninį įsitraukimą tausojant aplinką, pagrindinių aplinkosauginio pilietiškumo principų stiprinimą.
Siekiama ne tik populiarinti aplinkosaugines idėjas, informuoti visuomenę, bet ir prisidėti prie jų įgyvendinimo, skiriant finansinę paramą.

Paraiškos forma

Taisyklės

Susipažinkite su kampanijos taisyklėmis

Atsisiųsti

Paraiškos forma

Atsisiųskite paraiškos formą ir užpildykite

Atsisiųsti

Įkelti formą

Įkelkite užpildytą paraiškos formą
 • *Įkelti
   0
  • 1

  Organizatoriai

   
   

  Informacinis rėmėjas